Grr

5. září 2009 v 18:17 | Krejdom
Zlobí mi galerie, nemůžu vkládat fotky. Poslední dobou, přidávám jen fotky a obrázky, takže mě to alespoň dožene k tomu, že něco napíšu. Třeba poslední kapitolu povídky, mám ji načatou, ale ne a ne ji dopsat. :I
Našla jsem další zajímavé blogy Jessie a Bella, mám ráda kreativní blogy a obdivuji talent dotyčných osob. Snažím se o něco podobného, no ale výsledek posuďte sami...xD Poslední dobou navštěvuji autorské blogy a snažím se v nich najít ty, které by si zasloužily pravidelné zhlédnutí mého oka ;) ty pak zařadím do oblíbených.
Zalíbily se mi akvarelové malby, dala jsem si předsevzetí, že se pokusím taky něco tak nádherného vytvořit. Moje mini-kresbičky totiž nejsou na až tak vysoké úrovni.
Nedávno jsem jen tak z nudy vytvořila design a stále váhám, zda ho sem mám dát nebo ne. Asi vám ho nadělím k Vánocům :) mimochodem na ty se moc těším.
Začala škola, a jak jsem četla na jednom blogu (bohužel už jsem zapomněla jeho název) mnozí blogeři ji "vpustili" na své blogy v článcích jako "Začala škola", "První den hrůzy" a podobně. Jak jste mohli pozorovat u mě se žádný takový článek neobjevil a ani se neobjeví. Nedovolím, aby mi škola zasahovala i do příjemných věcí, jako je blog.
 


Komentáře

1 Bella Bella | Web | 5. září 2009 v 19:18 | Reagovat

Zahlédla jsem své jméno a potěšVlk, ono se vážně mluví o mě :D Ne o Belle Swanové ze Stmívání ani jiné sprosté zlodějce mého téměřjména :D A ještě se tu obdivuje mému talentu :D Krása, jsme potěšena :)

2 Lucka Lucka | Web | 7. září 2009 v 23:27 | Reagovat

Ale o škole se dá mluvit i v dobrém.  :-) Galerie mi zlobí taky, kvůli tomu se nezlob!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama