Útěk z domova 7. kapitola Konec

9. září 2009 v 19:19 | Krejdom
Poslední kapitola je tu. Vlastně dvě kapitoly, měla jsem namyšlené dva konce, ale nemohla jsem se rozhodnout který použít. Ten druhý je "správný", ale hodně drastický x), takže zveřejňuji i ten první pro slabší dušičky. Kdo čte první konec a nechce si zkazit dojem, tak ať ten druhý NEČTE!!!
Více v celém článku.
Zákaz kopírování


7. kapitola Konec
o pět dní později
Došlo mi všechno jídlo a voda. Uvažuji nad tím, že skočím dolů, abych ukončila to trápení, ale už nemám sílu se zvednout. Usínám. Zdá se mi nádherný sen o tátovi; sestupuje ke mně z nebe a…
Co si mě vytrhlo ze snění. Probouzím se ve světlé místnosti. Zkouším se pohnout, ale ucítím bolest v ruce, mám tam zabodnutou jehlu, ze které vede hadička. Konečně si uvědomím, že jsem v nemocnici. Po chvíli přichází vyděšená matka s doktorem, který mi vysvětluje, že mě našel domovník v bezvědomí na střeše našeho panelového domu. Měla jsem na mále, ale přežila jsem to.
o pár let později
Moje maminka přestala pít a z těch dluhů jsme se nějak vyhrabaly. Teď žiji šťastný život. Konec.

.
.
.
7. kapitola Konec
o pět dní později
Došlo mi všechno jídlo a voda. Uvažuji nad tím, že skočím dolů, abych ukončila to trápení, ale už nemám sílu se zvednout. Usínám. Zdá se mi nádherný sen o tátovi; sestupuje ke mně z nebe a říká: "Už bude dobře, budeme navždy spolu a jednou, za námi přijde i maminka." Začínám s ním stoupat do nebe…

O týden později, nachází domovník na střeše jednoho panelového domu, mrtvou pohřešovanou holčičku. Okamžitě přivolává policii a záchranku. Za nedlouho všichni přijíždí i s matkou holčičky. Matka se při pohledu na nehybné tělo své dcerky psychicky hroutí. Je konec.

Kapitoly:
 


Komentáře

1 Petra Petra | Web | 25. září 2009 v 20:02 | Reagovat

A na co přivolává záchranku? Po týdnu už se dá zcela jistě poznat, zda je člověk mrtvý... Ale jinak hezký... Oba konce, i když ten první je zase až moc nereální. Ona vlastně celá ta povídka... Ale hezký :-) Dobrá zápletka, hezky se to čte :-)

2 .Gwen. .Gwen. | 3. prosince 2009 v 17:54 | Reagovat

Moooc se mi líbí tvůj blog a hlavně tahle povídka.Dnes jsem tvůj blog oběvila a zatím nemůžu odtrhnout oči:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama