9. 11. 2014

9. listopadu 2014 v 15:30 | Krejdom |  Deník
Felicity!

Znáte seriál Arrow? Ne? Chyba! Ne že by to byl nějaký kdo ví jak přelomový a úchvatný seriál, ale je tam pár detailů, kvůli kterým se od něj nebudete moci odtrhnout.
Já se k němu dostala, když mi K. řekla, že jí připomínám jednu postavu. To mi nedalo a musela jsem se na to mrknout. Ze začátku dosti nuda, hru na hrdiny moc nemusím, ale vydržela jsem, protože postava mě připomínající se měla pořádně objevit až v dalších dílech. Tak se stalo, ale ze začátku žádná sláva. Vedlejší postava, co se sem tam mihne a skoro nic o ní nevím? Nic moc. Mezitím mě ale stihla strhnout vedlejší retrospektivní linka děje a už jsem byla ztracena. Prahla jsem po tom, dovědět se, co se stalo. Všechny epizody se jedna druhé podobaly, až na právě tyto poutavé odbočky a tak jsem se ani nenadála a uběhla mi první série a já se dokonce stihla zamilovat i do hlavního děje a povahy jednotlivých postav. Pak už jsem byla vážně ztracená a druhá série byla téměř nutností a v současnosti hltám třetí.
Kvůli Felicity (jedna z postav seriálu) jsem ten seriál začala sledovat a kvůli ní sleduji i nadále. To právě jí se prý podobám. A nemyslí si to jen K. ale i další lidé, kteří mi to, nezávisle na sobě, řekli (Jako třeba klučina, co vypadá jako Moose ze Step Up! :D Ale jako fakt dost!). Vždycky mi to děsně lichotí. :3 Ona je můj vzor. Ajťačka. Uááá! <3
Šupky dupky žhavit další epizodu!
 


Komentáře

1 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 21:22 | Reagovat

Máš recht, Arrow je jeden z nejlepších seriálů. :) A krom Moiry Qeenové mám ráda všechny postavy. Hlavně Olieho. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama